У чому різниця між замшею та нубуком?

25.05.2021
Автор статті: Олена Полякова

Нубук та замша – це різновиди шкіри. Різниця між ними полягає у обробці.

Замша відноситься до найдорожчих видів шліфованої шкіри. У процесі виробництва замша виходить тонкою та бархатистою, з високим і м'яким ворсом. Якісна замша не має «розпатланого» ворсу, вона м'яка і пухнаста, але поверхня у неї більш рельєфна, ніж у нубука. Вона добре пропускає повітря, легко розтягується, довгий час не втрачає форми та привабливого зовнішнього вигляду.

До недоліків матеріалу можна віднести низьку стійкість до впливу вологи, тому замшу рекомендується обробляти спеціальними водовідштовхувальними засобами, щоб захистити виріб та продовжити термін його експлуатації.

Нубук також виготовляється зі шкіри. При обробці шкіра дубиться та шліфується зовні таким чином, щоб поверхня виглядала матовою, але не мала вираженої ворсистості. За рахунок такого методу ворсинки виходять короткими, а шкіра тягнеться не так добре, як замшева. Крім того, поверхня нубука має властивість швидко затиратися, особливо якщо її неправильно доглядати.

Цей матеріал теж не любить воду, без використання спеціальних просочень швидко втрачає привабливий зовнішній вигляд.

Важливо пам'ятати, що і замша, і нубук потребують якісного та регулярного догляду. Тому щоб Ваше взуття не втрачало свого первісного вигляду, намагайтеся дбати про нього після кожного використання. Найкраще використовувати щітку з м'яким ворсом.

У випадку навіть незначної плями або забруднень ми рекомендуємо звернутися до майстрів Rinnovo, оскільки домашні засоби для догляду (піни, що чистять) можуть лише поглибити наявні забруднення.

Про нас

Компанія RINNOVO виконує повний спектр послуг з реставрації, відновлення та ремонту взуття, сумок та аксесуарів. Роботи виробляються на сучасному італійському та німецькому обладнанні із застосуванням новітніх технологій. Ми використовуємо найкращі засоби та матеріали від провідних європейських виробників.

RINNOVO працює з такими брендами як Loro Piana, Hermes, Chanel, Dior, D&G, Fendi, Gucci, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Celine, Valentino, Givenchy, Brioni, Tom Ford, Ermenegildo Zegna, Burberry, Saint Laurent, Emporio Armani, Balenciaga та ін.

Замовляючи послугу реставрації в компанії РІННОВО, ви отримуєте швидкість ремонту, гарантовану якість відновлення, і, звичайно ж, улюблену річ, що засіяла свіжими фарбами.

Свайпай вліво та вправо, щоб подивитися до та після

Наші переваги

Дороге обладнання
 
Ми працюємо на сучасному та найбільш технічно оснащеному обладнанні.
1
Високоякісні матеріали
Ми використовуємо матеріали та комплектуючі провідних європейських виробників.
2
Найкращі майстри
 
Наші майстри мають досвід роботи у сфері реставрації понад 10 років.
3
Безкоштовна доставка по Києву
Виконану роботу на прохання клієнта ми доставляємо у будь-який зручний час та місце!
4