Тонування взуття та сумок

16.06.2021
Автор статті: Анастасія Карпова

Кути улюбленої сумки неабияк зносилися? Чи передок чобота зазнав невдачі? Це не страшно! В цьому випадку Вам допоможе одна з найпопулярніших послуг – тонування.

Виникає цілком логічне питання, у чому відмінність тонування від звичайного фарбування? Різниця в тому, що для тонування наші майстри виробляють дуже скрупульозний та тривалий підбір кольору для вирішення локальних проблем. Це дозволяє точково усувати дефекти будь-якої складності, зберігши оригінальний відтінок виробу.

Дуже часто в наші руки потрапляють речі, які були тотально перефарбовані без видимих показань. І вкрай рідко вони перефарбовані саме в той колір, що спочатку. Погодьтеся, вкрай неприємно отримати свою сумку або лофери абсолютно нового відтінку, якого навіть немає у модельному ряді бренду, якщо Ваш запит був на локальну реставрацію. Чому так відбувається? Справа в тому, що перефарбувати весь виріб цілком набагато швидше і простіше, але це геть-чисто позбавляє річ своєї оригінальності та автентичності.

Безумовно, бувають моменти, коли сам клієнт виявляє бажання зробити тотальне перефарбування, буквально дати речі нове втілення, але це вже інша історія! Цю послугу ми також успішно виконуємо, але виключно за бажанням клієнта, без сюрпризів.

Вибирайте компанію Rinnovo та будьте впевнені у результаті! Замовити послугу можна, залишивши заявку на сайті або написавши на наш номер +380679720707 у месенджери (WhatsApp, Telegram, Viber).

Забираємо та доставляємо замовлення кур'єром по Києву БЕЗКОШТОВНО!

Про нас

Компанія RINNOVO виконує повний спектр послуг з реставрації, відновлення та ремонту взуття, сумок та аксесуарів. Роботи виробляються на сучасному італійському та німецькому обладнанні із застосуванням новітніх технологій. Ми використовуємо найкращі засоби та матеріали від провідних європейських виробників.

RINNOVO працює з такими брендами як Loro Piana, Hermes, Chanel, Dior, D&G, Fendi, Gucci, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Celine, Valentino, Givenchy, Brioni, Tom Ford, Ermenegildo Zegna, Burberry, Saint Laurent, Emporio Armani, Balenciaga та ін.

Замовляючи послугу реставрації в компанії РІННОВО, ви отримуєте швидкість ремонту, гарантовану якість відновлення, і, звичайно ж, улюблену річ, що засіяла свіжими фарбами.

Свайпай вліво та вправо, щоб подивитися до та після

Наші переваги

Дороге обладнання
 
Ми працюємо на сучасному та найбільш технічно оснащеному обладнанні.
1
Високоякісні матеріали
Ми використовуємо матеріали та комплектуючі провідних європейських виробників.
2
Найкращі майстри
 
Наші майстри мають досвід роботи у сфері реставрації понад 10 років.
3
Безкоштовна доставка по Києву
Виконану роботу на прохання клієнта ми доставляємо у будь-який зручний час та місце!
4