Перевірені прийоми догляду
за брендовими сумками

20.02.2021
Автор статті: Олена Полякова

Раніше ми писали про те, що ми – прихильники бережливого способу життя та розумного споживання. Протягом цієї теми пропонуємо ознайомитися з перевіреними прийомами догляду за аксесуарами для їхнього тривалого життя.

Виключіть самоочищення

Ніяких вологих серветок, губок і засобів для виведення плям! Всі ці засоби активно погіршують зовнішній вигляд та стан Вашого виробу. Хімічний склад проникає глибоко в шари покриття, пересушуючи шкіру, що стане на заваді відновлення і подальшого перефарбування.

Форма – половина успіху

Шанс справити перше враження всього один, і він надто короткий, щоб сумка, яка не має форми, зіпсувала ваш образ. Тому важливо підтримувати форму сумки, особливо якщо вона перебуває в очікуванні актуального сезону. Зробити це дуже просто – візьміть тканину в потрібній кількості та помістіть усередину. Якщо тканини у Вас немає, можна використовувати папір, але важливо, щоб він був однотонний, білий або крафтовий, так як барвники від написів або полотна можуть залишити відбиток на підкладці.

Ніякого крему

Ця тема є особливо актуальною для зимового сезону, коли шкіра рук на вулиці постійно сохне. Ми все частіше користуємося кремом для рук і в жодному разі після його нанесення не можна братися за ручки. Така звичка не тільки зіпсує зовнішній вигляд, але й зашкодить текстурі шкіри, що значно ускладнить відновлення. Вичікування довжиною від 10 хвилин продовжить життя сумці та захистить Ваші руки від обвітрювання.

Зберігання

Зазвичай бренди дбають про клієнта і пакують виріб у спеціальний пильовик. Це робиться не тільки для гарної упаковки, але і для захисного ефекту. Зазвичай такі мішечки спеціальної тканини високої якості, зберігання якої захищає сумку від сонячних променів, пилу, бруду або випадкових крапель. Це дуже важливий пункт, не треба його недооцінювати.

Боротьба із запахами

Якщо згодом сумка стала неприємно пахнути, важливо не допустити аматорства у його усуненні. Потрібно визначити причину і не бризкати у сумку парфуми! Спирт та масла можуть залишити слід або призвести до перебивання принта. Можна вивернути підкладку і провітрити її, якщо це не допомогло краще звернутися до професіоналів.

«Rinnovo» — дбайливий внесок у речі.

Про нас

Компанія RINNOVO виконує повний спектр послуг з реставрації, відновлення та ремонту взуття, сумок та аксесуарів. Роботи виробляються на сучасному італійському та німецькому обладнанні із застосуванням новітніх технологій. Ми використовуємо найкращі засоби та матеріали від провідних європейських виробників.

RINNOVO працює з такими брендами як Loro Piana, Hermes, Chanel, Dior, D&G, Fendi, Gucci, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Celine, Valentino, Givenchy, Brioni, Tom Ford, Ermenegildo Zegna, Burberry, Saint Laurent, Emporio Armani, Balenciaga та ін.

Замовляючи послугу реставрації в компанії РІННОВО, ви отримуєте швидкість ремонту, гарантовану якість відновлення, і, звичайно ж, улюблену річ, що засіяла свіжими фарбами.

Свайпай вліво та вправо, щоб подивитися до та після

Наші переваги

Дороге обладнання
 
Ми працюємо на сучасному та найбільш технічно оснащеному обладнанні.
1
Високоякісні матеріали
Ми використовуємо матеріали та комплектуючі провідних європейських виробників.
2
Найкращі майстри
 
Наші майстри мають досвід роботи у сфері реставрації понад 10 років.
3
Безкоштовна доставка по Києву
Виконану роботу на прохання клієнта ми доставляємо у будь-який зручний час та місце!
4