Філософія Wellness – свідомість у кожному рішенні

20.02.2021
Автор статті: Олена Полякова

У США багаті люди - це не ті люди, які смітять грошима праворуч і ліворуч, викладаючи в мережу величезну кількість пакетів з бутиків. Навпаки, найбагатші та найуспішніші люди виглядають у житті та соціальних мережах скромно, часом непомітно. Швидше за все, ви пройдете повз Марка Цукерберга на вулиці і навіть не помітите знаменитого творця Facebook. А вся справа в ощадливості та скромності.

Wellness – це сьогодні спосіб життя та мислення. Розумний підхід до здоров'я, зовнішності. Бережливість та розрахунок, без надмірностей. Успішні люди віддадуть перевагу реставрації улюбленого одягу. Нехай вона куплена за кілька тисяч євро десь на Єлисейських Полях, але зручність речі та пов'язана з нею історія у багато разів перевершує її вартість.

Втім, і решта людей не відстає від тренду і підтримує філософію догляду за речами — вчасно відреставроване взуття може заощадити багато незручностей, пов'язаних із вибором нової пари та витрачанням на неї.

Команда «Rinnovo» повністю розділяє філософію «велнес» і пропонує цілий комплекс послуг, пов'язаних з доглядом, реставрацією та підтримкою лиску вже стареньких, але все ще таких улюблених речей. Давайте разом отримувати максимум задоволення від навколишніх речей.

Про нас

Компанія RINNOVO виконує повний спектр послуг з реставрації, відновлення та ремонту взуття, сумок та аксесуарів. Роботи виробляються на сучасному італійському та німецькому обладнанні із застосуванням новітніх технологій. Ми використовуємо найкращі засоби та матеріали від провідних європейських виробників.

RINNOVO працює з такими брендами як Loro Piana, Hermes, Chanel, Dior, D&G, Fendi, Gucci, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Celine, Valentino, Givenchy, Brioni, Tom Ford, Ermenegildo Zegna, Burberry, Saint Laurent, Emporio Armani, Balenciaga та ін.

Замовляючи послугу реставрації в компанії РІННОВО, ви отримуєте швидкість ремонту, гарантовану якість відновлення, і, звичайно ж, улюблену річ, що засіяла свіжими фарбами.

Свайпай вліво та вправо, щоб подивитися до та після

Наші переваги

Дороге обладнання
 
Ми працюємо на сучасному та найбільш технічно оснащеному обладнанні.
1
Високоякісні матеріали
Ми використовуємо матеріали та комплектуючі провідних європейських виробників.
2
Найкращі майстри
 
Наші майстри мають досвід роботи у сфері реставрації понад 10 років.
3
Безкоштовна доставка по Києву
Виконану роботу на прохання клієнта ми доставляємо у будь-який зручний час та місце!
4