Як правильно вибрати майстра з реставрації речей преміум-сегменту?

10.04.2021
Автор статті: Даніела Ковальова

Щодня до нас звертаються клієнти, які відверто зіпсували свої речі, віддавши їх на реставрацію десь раніше.

Улюблені лофери Loro Piana повернулися зовсім несподіваного відтінку, якого і близько немає в модельному ряду. Або на прохання освіжити куточки сумки її повернули повністю перефарбованою, і знову далеко не в оригінальний колір.

Після руки іншого майстра особливо важко відновити колишній вигляд виробу. Не варто й казати, що догляд за речами преміум сегмента не може коштувати дешево!

Але вірно і навпаки, висока ціна за реставрацію – далеко не завжди гарантія успіху. Уважно поставтеся до вибору майстра, вивчіть фотографії робіт, відгуки. В іншому випадку Ви ризикуєте своїми улюбленими речами.

Компанія Rinnovo дає 100% гарантію якісного результату. Наші майстри – професіонали з багаторічним досвідом виконання найскладніших робіт. Нашою відмінністю є те, що реставрація виконується на 90% вручну, що гарантує індивідуальний підхід і уважність до деталей.

Матеріали, що використовуються, відібрані з сотень аналогів, і лише найкращі ми використовуємо для наших клієнтів.

Оплата відбувається лише після отримання готового виробу та перевірки якості роботи. Ми дуже цінуємо нашу репутацію і цінуємо кожного клієнта.

Щоб отримати консультацію, залиште заявку на головній сторінці нашого сайту або напишіть на наш номер +380679720707 у месенджери (WhatsApp, Telegram, Viber).

Забираємо та доставляємо замовлення кур'єром по Києву БЕЗКОШТОВНО!

Про нас

Компанія RINNOVO виконує повний спектр послуг з реставрації, відновлення та ремонту взуття, сумок та аксесуарів. Роботи виробляються на сучасному італійському та німецькому обладнанні із застосуванням новітніх технологій. Ми використовуємо найкращі засоби та матеріали від провідних європейських виробників.

RINNOVO працює з такими брендами як Loro Piana, Hermes, Chanel, Dior, D&G, Fendi, Gucci, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Celine, Valentino, Givenchy, Brioni, Tom Ford, Ermenegildo Zegna, Burberry, Saint Laurent, Emporio Armani, Balenciaga та ін.

Замовляючи послугу реставрації в компанії РІННОВО, ви отримуєте швидкість ремонту, гарантовану якість відновлення, і, звичайно ж, улюблену річ, що засіяла свіжими фарбами.

Свайпай вліво та вправо, щоб подивитися до та після

Наші переваги

Дороге обладнання
 
Ми працюємо на сучасному та найбільш технічно оснащеному обладнанні.
1
Високоякісні матеріали
Ми використовуємо матеріали та комплектуючі провідних європейських виробників.
2
Найкращі майстри
 
Наші майстри мають досвід роботи у сфері реставрації понад 10 років.
3
Безкоштовна доставка по Києву
Виконану роботу на прохання клієнта ми доставляємо у будь-який зручний час та місце!
4